Realizace prodeje a montáží poštovních schránek dle měst

Zajímá Vás, ve kterých městech jsme prováděli realizace našich poštovních sestav a schránek? Zde Vám přinášíme soupis několika měst, ve kterých se můžete setkat se schránkami od nás. Jedná se převážně o montáže celých sestav schránek do bytových domů a paneláků.

Brno

Zde jsme realizovali několik zakázek, mezi které například patří realizace v budově Centrum bydlení a designu nebo realizace pro firmu Picador. Pokud Vás zajímá, kde přesně najdete schránky od nás, můžete přejít do přehledu realizací v Brně.

Praha

V hlavním městě Praze pravidelně realizujeme zakázky na výrobu sestav poštovních schránek a následnou montáž. Většinou se jedná o náhradu za původní schránky, které obyvatelům panelových a bytových domů v Praze dosloužily. Mnohdy ale také montujeme schránky do novostaveb či nových rezidenčních sídlišť. Vybrané realizace v Praze si můžete zobrazit v tomto soupisu vybraných realizací v Praze.

Uherské Hradiště

Město Uherské Hradiště sousedí s Babicemi, kde naše společnost sídlí. Díky krátké vzdálenosti jsme zde realizovali velký počet montáží poštovních schránek. Mezi zajímavé realizace patří například Polyfunkční dům Šestka, nový bytový dům B2 a B3 Nové Štěpnice či realizace v bytovém domě na ulici 28. října. Více informací se dozvíte v přehledu vybraných realizací poštovních schránek v Uherském Hradišti.