ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
!! NOVINKA !!

Nástěnné sestavy schránek vyrobené z řady BASIC vyrobíme do 7 dnů.

Nerezové poštovní schránky

Nerezové poštovní schránky jsou vhodné pro použití do interiéru i exteriéru. Nerezový materiál je zárukou kvality a dlouholeté životnosti vaší poštovní schránky.

Prvotní investice je o něco vyšší než například u plechových poštovních schránek, ale investice do kvalitního materiálu se vyplatí a nakonec se vám i díky životnosti materiálu několikrát vrátí.

V naši nabídce naleznete obsáhlý sortiment nerezových poštovních schránek. Kromě klasických schránek zde naleznete také nerezové poštovní schránky do sloupku, na oplocení i pro panelové a bytové domy.


Nerezové poštovní schránky

Od rodinných domů až po bytové a panelové..

Schránky do sloupku nabízíme buď jako samostatné poštovní schránky nerez, nebo jako snýtované sestavy. Tyto schránky jsou poté opatřeny z přední strany čelní deskou, ta slouží k překrytí a začištění stavebního otvoru. Dále jsou v čelní desce integrovány vhozové sklapy a plastové jmenovky. Dle zvoleného modelu nerezové poštovní schránky si poté zvolíte, zda budete chtít pevnou, nebo nastavitelnou hloubku.

Nerezové poštovní schránky dodáváme i do panelových a bytových domů, můžete se tedy na nás obrátit i při požadavku velkého množství poštovních schránek. Tyto schránky se umísťují buď dovnitř bytového nebo panelového domu nebo ven a jsou přichyceny pomocí hmoždinek a šroubů. Často se také využívají sestavy poštovních schránek pro zazdění (osazují se pomocí montážní pěny).

Nerezové schránky bez možnosti výběru barvy

U nerezových poštovních schránek se nedá volit barva, nebarví se. Pokud tedy chcete barevnou poštovní schránku, volte plechovou. Plechové schránky vyrábíme z pozinkovaného plechu, zvyšuje se tím jejich životnost. Máme na výběr z mnoha variant plechových poštovních schránek. Zcela jistě si vyberete. Většinou se tato varianta volí v případě interiérových poštovních schránek. Ty jsou vyráběny z černého plechu a poté jsou lakovány vypalovací barvou v odstínech RAL. Jedná se o schránky E, G, a H.

Máte zájem o nerezovou poštovní schránku?