Montáž a demontáž schránek

V případě zákazníkova zájmu provádíme demontáž původních schránek a montáž nových. K těmto činnostem se také vztahují zednické a sádrokartonářské práce - úprava či zapravení prostoru pro umístění sestavy schránek.

Demontáž původních schránek

Demontáž schránek provádíme za pomocí rozbrušovačky, páčidla, popřípadě jiného nářadí. Záleží vždy na tom, jakým způsobem jsou stávající schránky ukotveny do zdi nebo panelu. Pokud demontujeme schránky zazděné, které jsou obložené keramickým obkladem, dbáme na to, aby nedocházelo ke zbytečnému poškození keramických obkladů. V mnoha případech bývá demontáž schránek časově i fyzicky náročná a vzniká při ní mnoho nepříjemného odpadu. O ten se však nemusíte starat, zajišťujeme totiž likvidaci i odvoz původních schránek.

V případě, že zákazník nezajistil vyprázdnění původnách schránek, vyprázdníme je a obsah uložíme do krabice, kterou předáme odpovědné osobě. Pokud si zákazník objednal i výrobu jmenovek, vložíme nalezenou poštu do nové schránky dle jména. Původní schránky vyprázdníme, pokud to zákazník nezajistil a obsah uložíme do krabice, kterou předáme odpovědné osobě.

Montáž nových schránek

Montáž schránek provádíme za pomocí kotevního materiálu vhodného pro jednotlivé typy zdiva, panelu, případě síly tepelné izolace nebo obložení na stěně.

Ukázka demontáží a montáží schránek