Madla na zábradlí pro panelové a bytové domy

Zajišťujeme prodej a montáž madel na zábradlí pro panelové domy v různém barevném provedení a materiálů. V naší nabídce tak naleznete PVC madla v různém barevném provedení a profilu, buková dřevěná madla, plastová madla v dekorech dřeva nebo černá plastová madla určená pro výměnu nebo doplnění často používaných bakelitových madel.

Zde Vám přinášíme několik důvodů, proč madla od nás:

 • Široká nabídka materiálů
 • Dodávky s odbornou montáží
 • Cenové kalkulace zdarma
 • Zaměření,rozpočty a návrhy
 • Subdodávky s montáží 

V případě madel nejčastěji spolupracujeme s:

 • stavebními firmami
 • dodavateli fasád a zateplení
 • dodavateli výtahů
 • malíři
 • linaři
 • projektanty a architekty
 • developery 

PVC madla pro panelové domy - RA1, FA1, SKW1

PVC madla jsou vhodným produktem v široké škále barevného provedení určeným pro obnovu stávajícího zábradlí. Madla jsou homogenní, plně probarvená, neobsahují žádné nebezpečné látky, jsou zdravotně nezávadná, vhodná pro obytné prostory a veřejné budovy.

Madlo RA1: Tato PVC madla nabízíme v řadě zajímavých odstínů. Tento typ madel je určen pro osazení na plochou ocel - pasovina 30 x 8 mm.

Montáž: Montáž madla se provádí dle předepsané technologie výrobcem - nahřátím, výroba rohů a koncovek se provádí svařováním PVC materíálu a chemickým opracováním.

Montážní materiál:

 • politura pro PVC madla
 • lepidlo PENLOC k dolepení konců

Tepelná odolnost: Profily madel RA1,FA1 a SKW1 jsou srovnatelné při požáru s instalačními stavebními díly podle DIN 4102(chování stavebních dílů při požáru) klasifikovány jako B2: normálně hořlavá a vyhovují požadavkům pro výškové stavby a stavby bytů podle stavebních nařízení bez omezení. Certifikace chování při požáru našich PVC madel není potřebná.

Barevná stálost: Všechny barvy jsou vhodné pro vnitřní prostředí.

Dřevěná madla pro panelové domy - DM1, DM2

Buková madla jsou určená k revitalizaci zábradlí v panelových domech. Kvalitní materiál je buď nalakován (mořen) nebo je zcela bez povrchové úpravy.

Madlo DM1: Bukové madlo v kvalitní povrchové úpravě lakováním (mořením) nebo bez povrchové úpravy určené pro osazení pasoviny zábradlí v panelových domech o šíři 30 mm a výšce 8-10 mm.

Montáž: Montáž madla DM1, rohů a koncovek se provádí lepením pomocí speciálního lepidla na dobře očištěnou ocelovou pasovinu zábradlí. Stejným způsobem se používá madlo DM2, rozdíl je v síle materiálu madla, která je 28 mm, madlo DM1 má sílu materiálu 19 mm.

Plastová madla DA1,DA2,MO1

DA1: plastové madlo pro panelové domy - probarvený plast, rohové díly spojky a koncovky v černé barvě. Rozměrově stejné s bakelitovým madlem.

DA2: plastové madlo pro panelové domy - atraktivní dekory dřeva. Dokonalá imitace dřeva, bez opotřebení laku, bez údržby. Rohové díly spojky a koncovky v černé barvě.

MO1: plastové madlo pro panelové domy - vyznačuje se velmi odolným povrchem. Toto madlo nabízíme v řadě zajímavých dekorů. Montáž se provádí lepením nebo šroubováním.

Montáž: u těchto typů madel se používá pro lepení rohů a konců lepidlo PENLOC. Montáž madla se provádí lepením lepidla DAS pomocí aplikační pistole nebo samoaplikační kartuše.

Použití: převážně tam, kde z důvodů vlhka mohou nahradit přírodní materiály.

Údržba: běžnými saponáty bez obsahu chlóru. Nedoporučujeme používání organických rozpouštědel, které nenávratně naruší uzavřený povrch.

VZHLEDEM K PLNÉ KAPACITĚ VÝROBY NYNÍ NEPŘIJÍMÁME OBJEDNÁVKY

Galerie námi realizovaných madel